PRODUCENT PIEROGÓW, KROKIETÓW, NALEŚNIKÓW I USZEK  |  ADAMUS - PRODUKTY ZAWSZE ŚWIEŻE I BEZ KONSERWANTÓW
 

bardziej naturalnie się już nie da(2).png

 

1. Postanowienia ogólne

 1. Serwis internetowy adamuspierogi.pl (zwany dalej "Serwisem") prowadzi sprzedaż do klientów firmowych za pośrednictwem sieci internet.
 2. Właścicielem serwisu internetowego adamuspierogi.pl jest PHU "KARO" Karolina Sadowska (zwany dalej "Sprzedawcą"), adres: Ul. Storczykowa 84, 04-535 Warszawa, NIP: 9522147178, REGON: 364405350. Działalność została wpisana w CEIDG pod numerem: 9522147178
 3. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową https://adamuspierogi.pl.
 4. Klient może dokonać zakupu na stronie https://adamuspierogi.pl jedynie po dokonaniu rejestracji, dodatkowo podczas finalizacji zamówienia wymagana jest akceptacja warunków sprzedaży oraz polityki prywatności. 
 5. Zakupów mogą dokonywać jedynie Klienci instytucjonalni. Serwis internetowy adamuspierogi.pl nie prowadzi sprzedaży do klientów indywidualnych.
 6. Składanie zamówień w serwisie adamuspierogi.pl wiąże się z podaniem przez klienta danych teleadresowych niezbędnych do procesu realizacji zamówienia. Dodatkowo podczas rejestracji wymagane jest utworzenie Loginu i Hasła w celu możliwości późniejszego logowania się Klienta.
 7. Wszystkie dane podawane przez klienta są chronione zgodnie z ustawą z dn 29-08-1997r. o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 1997 nr 133 poz. 883.
 8. Dane wymienione w pkt 5 będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia, czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń - patrz Polityka Prywatności
 9. Adres email do korespondencji ze sklepem adamuspierogi.pl: sklep@adamuspierogi.pl
   

2. Oferta

 1. Produkty garmażeryjne sprzedawane w sklepie internetowym adamuspierogi.pl są świeże. W przypadku otrzymania towaru z wadą opakowania, Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.
 2. Wszystkie ceny na stronie https://adamuspierogi.pl podajemy w PLN netto.
 3. Serwis adamuspierogi.pl zastrzega sobie prawo do zmian cen produktów będących w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do dodawania i usuwania towarów z oferty, wprowadzania, odwoływania oraz zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.
 4. Cena podana przy produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

 

3. Składanie zamówień

 1. Sklep internetowy adamuspierogi.pl prowadzi działalność handlową poprzez serwis internetowy https://adamuspierogi.pl
 2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się na końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. 
 3. W przypadku podejrzeń o wprowadzenie przez klienta nieprawdziwych danych, internetowy serwis adamuspierogi.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.
 4. Minimalna wielkość zamówienia to 20 opakowań (równoważność 10kg produktu netto).
 5. Produkty mogą nieznacznie odbiegać wagą od podanej na stronach Serwisu przybliżonej wagi opakowania. Dlatego też podana cena za opakowanie może się nieznacznie różnić od ceny podanej na stronach Serwisu, po ostatecznym przeważeniu produktu Netto.  
 6. Zdjęcia stanowią propozycję podania. Ze względu na charakter sprzedawanych produktów mogą się one różnić od przedstawionych na zdjęciach.
 7. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.
 8. Internetowy Serwis adamuspierogi.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych, niezależnych od sklepu (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednakże po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.
 9. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w bieżącej produkcji.
 10. Klient Internetowego Serwisu adamuspierogi.pl jest informowany o aktualnym statusie i stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.
 11. Internetowy Serwis adamuspierogi.pl realizuje zamówienia w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00. Zamówienia złożone po wyznaczonych godzinach, w soboty, niedziele lub święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego po dacie złożenia zamówienia.
 12. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane mailem potwierdzenie o tym, że zamówienie dotarło do sklepu adamuspierogi.pl i jest w trakcie realizacji.
 13. Do każdego zamówienia wystawiana jest Faktura VAT.

 

4. Dostępne formy płatności

 1. Dostępna jest płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki, tzw. płatność „za pobraniem”.
 2. Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych, w weekendy lub święta realizujemy w pierwszym następującym dniu roboczym. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez wiadomość mail.

 

5. Realizacja zamówienia / reklamacje / odstąpienie od umowy

 1. Sprzedawca umożliwia realizację zamówienia i dostawę produktów na terenie wybranych miast Polski. Aktualny Harmonogram Dostaw znajduje się pod adresem: https://adamuspierogi.pl/content/11-dostawa. Realizacja zamówienia i dostawy na innym obszarze jest możliwa tylko po wcześniejszym kontakcie i otrzymaniu jednoznacznego potwierdzenia od Sprzedawcy.
 2. Dostawa zamówienia do Klienta realizowana jest transportem własnym ADAMUS.
 3. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia. 
 4. Klient nie ponosi kosztów dostawy zamówienia.
 5. Ważne, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się ono uszkodzone, koniecznie należy poprosić kierowcę o wymianę opakowania na nieuszkodzone.
 6. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są przez kierowcę w chwili realizacji dostawy, który ma możliwość rozpatrzenia reklamacji na miejscu.
 7. Kierowca uprawniony jest do wymiany towaru na pełnowartościowy lub odrzucenia reklamacji z podaniem przyczyny odmowy.
 8. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
  - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

 

6. Postanowienia końcowe

 1. sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.